BODRUM TİCARET ODASI ZİYARETİ.

web2_NKN3409

25 Kasım Cumartesi günü Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz GÜRAL, Yönetim Kurlu Başkan Vekili Güven ÖZGÜVEN, Yönetim Kurlu Başkan Vekili Mehmet Ali AKBARLAK, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin YONTUCU, Meclis Kâtip Üyesi Coşkun YILDIZ ve Meclis Üyeleri Muharrem FİLİZ, Aziz CİVAN, Önder ZORBA ile beraberlerindeki heyet Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan ERSAN ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar KOCADON’U makamlarında ziyaret etti.

Menemen Ticaret Odası heyetine Yeni Hizmet binamızı gezdiren ve Bodrum’un ticari yapısını anlatan BODTO Başkanı Mahmut Serdar KOCADON Oda ve Borsaların birlik beraberlik içinde hareket etmesi gerektiğine dikkati çekerek, “Menemen Ticaret Odamız bizi ziyaretleriyle çok mutlu ettiler. Yeni binamızla bir getirdiğimiz yenilikleri ve projelerimizi kendileriyle konuşma fırsatı bulduk. Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz GÜRAL ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz GÜRAL “Bodrum ülkemizin turizm cennetlerinden bir yerdir ve turizm değerleri açısından son derece önemli bir potansiyele sahiptir. Başkan GÜRAL Yönetim Kurulu ve  Meclis Başkanlarının misafirperverliklerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaret sonunda, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar KOCADON ve MTO Yönetim Kurulu Başkanı, Yılmaz GÜRAL birbirlerine hediye takdim etti.

web1_NKN3365 web3_NKN3382

Toplam Görüntüleme: 294 ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.